Blog > Komentarze do wpisu

LAURA IZIBOR

Mocny, ciepły głos... W sam raz na takie dni jak dziś... posłuchajcie:)

piątek, 01 października 2010, gusiook

Polecane wpisy

  • Na dobry dzień...

  • Na dziś :)

    Nawinęła się dziś ta piosenka w moim odtwarzaczu i nastroiła mnie pozytywnie! :) W sam raz, by siąść z kubkiem herbaty i rozpocząć weekend :) Ten ma być bez pra

  • Dobry nastrój

    Przy głosie Adele dziś miło mija mi poranek. Rolling In The Deep napawa mnie energią:). Wreszcie CZAS wolny, od ponad trzech tygodni nie spędzony nad książka

Komentarze
2010/10/01 12:23:32
Strasznie, strasznie mi się podoba. Uwielbiam taka barwę głosu, nieprzeforsowaną, ale mocną. Aż chciałoby się zaśpiewać, ale moje gardło nie pozwala, bo ja też się pochorowałam. Co za karma!
Zyczę Ci zdrowia i jak znajdziesz chwilę, to może polecisz mi coś jeszcze tej pani. :)
-
gusiook
2010/10/04 10:07:34
mam podobne odczucia:). Tę piosenkarkę niedawno poleciła mi moja znajoma. Nie znam jeszcze dobrze jej utworów. Podoba mi się jeszcze np. "Don't stay", czy "What Would You Do ". Jednak póki co "Shine" jest moim numerem jeden. Wspaniałe są takie przypadkowe odkrycia! zdarzyło Ci się coś muzycznego ostatnio?:)
-
bosa.stopka
2010/10/05 21:15:45
Witam! :-) piękny utwór! Aż muszę poszukać innych utworów tej Pani :-) Kocham taką muzykę. Ja ostatnio zasłuchuję się w Ayo i wrocławskim mikromusic:-)

Pozdrawiam cieplutko!
-
gusiook
2010/10/12 19:38:27
Witaj:)) Miło cię znów "czytać" w wirtualnym świecie.
Szczerze mówiąc nie znam się za bardzo na muzyce, tzn. podobają mi się różne utwory, a potem nie jestem w stanie sobie przypomnieć wykonawcy, czy tytułu piosenki. Dlatego uwielbiam korzystać z polecanek znajomych. Czego teraz słuchasz prócz wymienionych?
Uśmiecham się!:)
Online Casino
statystyka