Blog > Komentarze do wpisu

Dobry nastrój

Przy głosie Adele dziś miło mija mi poranek. Rolling In The Deep napawa mnie energią:).

Wreszcie CZAS wolny, od ponad trzech tygodni nie spędzony nad książkami od farmakologii. Tryb wakacyjny włączony. Co prawda na krótko, sesja wszak kończy się 7 lipca. Ale teraz cicho sza... Trzeba naładować akumulatory na dalszą harówkę. :)) Wyprawa za miasto - konieczna. Nigdzie nie odpoczywam tak mocno, jak na łonie przyrody...

A Someone Like You wprawia w spokojny, dobry nastrój...

 

piątek, 27 maja 2011, gusiook

Polecane wpisy

  • Na dobry dzień...

  • Na dziś :)

    Nawinęła się dziś ta piosenka w moim odtwarzaczu i nastroiła mnie pozytywnie! :) W sam raz, by siąść z kubkiem herbaty i rozpocząć weekend :) Ten ma być bez pra

  • LAURA IZIBOR

    Mocny, ciepły głos... W sam raz na takie dni jak dziś... posłuchajcie:)

Komentarze
selketowa
2011/05/28 14:21:54
Uwielbiam obie te piosenki! :D Udanego odpoczynku, zbieraj siły i ładuj akumulatorki pozytywnego myślenia! Ściskam serdecznie i przesyłam ciepłe myśli :)
-
gusiook
2011/05/28 19:15:28
Tak, tak:)) Mi ten pierwszy teledysk również się bardzo podoba. Ma w sobie pozytywną moc:D
Właśnie wróciliśmy z wycieczki rowerowej, połączonej z czytaniem na kocyku nad rzeką. Cudo! Już zapomniałam, że można mieć wolny weekend. :)) Dużo pracy przede mną, więc trzeba zbierać siły.
Pozdrawiam ciepło:))
-
2011/05/29 09:00:19
niedawno kupilam plyte Adele. bardzo ja lubie. a czytanie na kocu, na sloneczku to swietna sprawa:) az zazdroszcze, bo tutaj pada, zimno i pochmurno:)
-
judytta
2011/05/29 15:51:09
Wypoczynek jest potrzebny dobrze że dziś pogoda ok wczoraj niestety padało i dość smętnie było.

-
2011/05/30 20:35:00
To na łono natury zapraszam w Karkonosze :) Może przy okazji jakieś spotkanko górskie? :p Bo prędzej teraz kogoś ściągnę w te okolice niż znajdę chwilę we Wro.
Jak ja Ci zazdorszczę tych chwil odpoczynku na kocu i wolnych weekendów. Chciałabym aby był już lipiec- może wtedy udałoby mi się znaleźć dzień na wypad w tereny za oknem.
A "Bękarta" już dopadłaś? :)
Pozdrowionka
-
gusiook
2011/05/30 21:21:39
Uno:) dla mnie to nowe odkrycie, bardzo na plus! a co byś poleciła w tym klimacie muzycznym?
-
gusiook
2011/05/30 21:22:44
Judytto:) z pogody trzeba korzystać, ile się da. W końcu nie wiadomo jak długo się utrzyma... A jak tam u Ciebie czytelniczo? Myślisz już coś o wakacjach? :))
-
gusiook
2011/05/30 21:26:48
Veritko:) o wreszcie dajesz znak życia. Wolne weekendy ściśle mówiąc są dwa, jeden za mną drugi przede mną. Oby udał się wyjazdowo, na razie kombinujemy gdzieżby tu pojechać. Za dużo pomysłów w głowie, hehe. Później ciurkiem do 7 lipca będę dziobać.
A Karkonosze bardzo lubię, więc uważaj, bo przyjadę!;D
"Bękarta" pożyczyłam i niestety muszę oddać nieprzeczytanego, chyba, że teraz szybciutko do dopadnę? Warto?
A jak te Twoje plany górskie, o których mi mówiłaś?
Dobrego wieczorku:))
-
2011/05/31 08:36:57
kochana, nic Ci nie zaproponuje:), moze Rokia Traore. to pani z Afryki, ktora pieknie spiewa, tanczy i pisze cudne teksty. poza tym, to ja nie mam teraz czasu na wsluchiwanie sie w muzyke:) jesli cos ciekawego mi wpadnie w rece, na pewno dam znac;)
-
2011/06/01 19:18:11
Witaj!"Bękarta" warto przeczytać.Mój egzemplarz Mamuśka oddała do Mediateki więc Ci nie mogę pożyczyć. A szkoda, byłby powód do spotkania ;p "Bekart" niczym nie umywa się do poprzednich części. Pochłonęłam go w dwa dni. A potem nie mogłam o nim przestać myśleć i ciągle analizowałam jak matka mogła być tak zimna wobec swoich dzieci. I nic jej nie tłumaczy. A już na pewno nie to co przeżyła.
W Karkonosze zapraszam, jak najbardziej :) Nocleg też się u mnie znajdzie.
Moje plany muszę przełożyć na późniejszy termin- kumpela ma obronę stażu ale mam nadzieję, że nie przepadnie. Trwają negocjacje co do wolnego terminu u naszych gospodarzy.
pozdrawiam
p.s. czy Ty używasz kijków trekkingowych?
-
gusiook
2011/06/03 10:55:07
Jednak będę musiała ją przełożyć na kiedy indziej. Wpadły mi teraz dwie książki do czytania, a termin w Media goni. :))
Karkonosze bardzo chętnie, wiesz,że lubię te góry. Trzeba będzie jednak poczekać na luźniejszy czas...
Nie używałam ich nigdy, a Ty masz jakieś doświadczenia?
Pozdrawiam z upalnego Wrocka:))
-
gusiook
2011/06/03 10:56:41
Uno:)) ja z muzyki jestem strasznie cienka, tzn. jak wpadnie mi coś w ucho, to później nie mogę tego odtworzyć. dlatego lubię, jak ktoś mi coś podeśle. Domyślam się, że teraz zajęta jesteś.
Pozdrawiam słonecznie:)
Online Casino
statystyka