Blog > Komentarze do wpisu

Prawie jak wiosenne...

Mam na myśli porządki. Bo za oknem nadal zima, która wręcz się nasila. Regały z książkami czasem trzeba ujarzmić. Wiadomo nie od dziś, iż nie wszystkie kupione książki są przeczytane. Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle. Zebrało mi się ze 30 tytułów. Dostały osobną półkę i czekają na lepsze czasy;). Nie powiem, takie odkrycia są całkiem przyjemne. Szczególnie, gdy w bibliotece czeka się w kolejkach.

Jeśli jesteśmy przy książkach, to dziś natknęłam się na ciekawą zapowiedź wydawniczą - „Kroniki Klary Schulz. Sprawa pechowca” Nadia Szagdaj. Znów kryminał w stylu retro, którego akcja toczy się we Wrocławiu. Różnica polega na tym, że detektywem jest kobieta. Już nie pamiętam kiedy miałam w ręce żeńskie wydanie tego gatunku. Z pewnością sięgnę po tę książkę. Domyślam się, że będzie porównywana do cyklu Marka Krajewskiego. Do niego nie dotarłam, więc będę mogła spojrzeć świeżym okiem. Dobrze, że coś się dzieje w polskiej literaturze.

wtorek, 19 lutego 2013, gusiook

Polecane wpisy

Komentarze
2013/02/22 07:39:31
Hej :-))) Porządek to to czego nasze mieszkanie nie widziało od dawna. Nie ma sie czym chwalić, ale jestem w lesie. Ja ostatnio wygrzebałam kupioną kiedyś "zbyt piękna dziewczynę" i czytam sobie regularnie :-))
A jak u Ciebie czytelniczo, jak plany na weekend? (u nas bez szaleństw, dużo pracy, ale RAZEM)
Pamiętam jak pisałaś że kupiłaś rower, mailowo Cię podpytam o szzcegóły bo też niedługo mam takie play, mój "czołg" zainteresowałby tylko zdesperowanego zbieracza złomu. Nikt przy zdrowych zmysłach na niego nie wsiądzie. Nie ma hamulców haha
Pozdrawiam cieplutko, zbieram się do pracy tylko kakao jeszcze piję ;-)
-
gusiook
2013/02/26 14:51:37
Kocia:)) miło znów Cię tu widzieć.
Czytelniczo teraz Kalicicńskiej Irena. Kiedyś podobały mi się książki tej Pani. Zobaczymy jak będzie z tą książką. Mam ochotę na czytadło :D.
Weekend spędzony w górach z przyjaciółmi na nartach bardzo mnie doładował. Mieliśmy szczęście, teraz zaczęła się odwilż.
O rower pytaj, może uda mi się odpowiedzieć. Mam parę przemyśleń. :)) Nie mogę się doczekać na sezon rowerowy. Chciałabym, aby w tym roku był bogatszy, niż w poprzednim.
Miłego dnia:*
-
2013/03/06 06:05:59
:-)) Jeszzce tylko ten tydzień będzie taki ciezki a póxniej powinno być lżej to na spokojnie napiszę maila.
Wiosennie bardzo się zrobiło, ale ja boje się jexdzić w taką pogodę, zawsze powtarzam sobie, że to strasznie zdradliwa pogoda, takie ukryte zimno. Zwykle jak horowała to chorowałam właśnie w tym okresie.
O rowerze wciąż myślę, nawet są plany żeby kupić go za pierwszą wypłatę ;-) Do pracy mam kawałek drogi ale mogę jechać wzdłuż Wisły bulwarami, więc to dla mnie kolejna motywacja (choć bardziej na lato bo teraz przy tym nadmiarze obowiązków po prostu nie mam siły).
I jak się czytało Kalicińską? Który tytuł? A teraz co u Ciebie na tapecie? Ja na razie znów przerwa w czytaniu, projekty, projekty, projekty...
Ciumeczek
Online Casino
statystyka