niedziela, 28 czerwca 2009

To już jest koniec, nie ma już nic

Jesteśmy wolni, możemy iść

To już jest koniec, możemy iść

Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic…


Wakacje rozpoczęte:)) W piatek odbył się ostatni egzamin w sesji letniej. Bilans nie najgorszy 5:1 dla mnie. Tylko organiczna będzie w kampani wrześniowej. Jestem zadowolona. Przede mną 1,5 miesiąca laby.... Eh, czekałam już na to. Póki co aura mało wakacyjna. Trudno. Pomału dociera do mnie, że koniec nauki. Co ja będę teraz robić?! hehe Przyzwyczaiłam się chyba do ciągłej orki. Przyda się trochę zwolnionych obrotów:) W pierwszej połowie sierpnia jedziemy z Z. na mazury, nie mogę się doczekać bujania się na jachcie... W międzyczasie liczę na drobne wypady... Nie przepadam za wakacjami w mieście, mimo iż jestem strasznym mieszczuchem. Czas na nadrobienie blogowych zaległości. Miło będzie poczyctać na spokojnie co u Was:)

***

W piatek z M. urządziłyśmy wspólne urodziny. Postanowiłyśmy zebrać ekipę z LO, oj dawno się nie widzieliśmy... Większość jest juz po sesji, więc frekwencja dopisała. Poza tym zaprosiłyśmy z ludzi ze swoich grup. Trochę się obawiałyśmy jak towarzystwo się zgra ze sobą. Po pierwszych lodach rozkręciło się. Rozmowom, ploteczkom nie było końca. Trza było uzupełnić "wiedzę" kto z kim i takie tam;) Później były tańce i hulanki, stopy mam do dziś obolałe;)

13:14, gusiook
Link Komentarze (6) »
sobota, 13 czerwca 2009

Jesteśmy z Z. po słowie.

Oświadczył mi się tydzień temu...

Wszystko było jak należy: kwiaty, świece, kolacja i uroczysty nastrój...

Jestem szczęsliwa...

WHITESNAKE - Is This Love

wtorek, 02 czerwca 2009

Tym razem nic cudownego, aczkolwiek do przjejścia. Od jutra rusza sesja i tak już do końca czerwca. A co się z tym wiąże - kiepsko z czasem. Przede mną 4 rundy! Pierwsze na tapecie roślinki. W pokoju już wszędzie książki, kubki po kawie, herbacie i papierki po słodyczach ;)

Zatem do boju!

Online Casino
statystyka